Sune Skote Ronehamn Gotland

Sune Skote Ronehamn Gotland
Sune Skote Ronehamn Gotland
Sune Skote Ronehamn Gotland
Sune Skote Ronehamn Gotland
Sune Skote Ronehamn Gotland
Sune Skote Ronehamn Gotland

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SUNE SKOTE (1909-2014): "FLICKORNA och skeppet FORTUNA RONEHAMN, GOTLAND", monogramsignerad och daterad 49, olja på pannå, ca 34x41 cm

565443

2018-08-26