IKEA skrivbord stol

IKEA skrivbord stol
IKEA skrivbord stol
IKEA skrivbord stol
IKEA skrivbord stol
IKEA skrivbord stol
IKEA skrivbord stol
IKEA skrivbord stol
IKEA skrivbord stol
IKEA skrivbord stol
IKEA skrivbord stol
IKEA skrivbord stol
IKEA skrivbord stol

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

IKEA:S 1700-TALSSERIE, "Österby Bruk" och "Odenslunda", skrivbord, stol, rokokostil, skrivbordet med låda i sargen, dragknopp i mässing, låda med dackinredning, bemålade, brännmärkta, sitthöjd ca 48, höjd ca 76, 118x60 cm

Slitage, repor, skiva med fläckar

565456

2018-08-27