IKEA skrivbord stol
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
IKEA:S 1700-TALSSERIE, "Österby Bruk" och "Odenslunda", skrivbord, stol, rokokostil, skrivbordet med låda i sargen, dragknopp i mässing, låda med dackinredning, bemålade, brännmärkta, sitthöjd ca 48, höjd ca 76, 118x60 cm
Slitage, repor, skiva med fläckar
565456
2018-08-27