Skåp gustaviansk stil
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, 2-delat, 1900-talets senare hälft, gustaviansk stil, stomme i vitmålad MDF, över och underdel med dörrpar med bakomliggande hyllinredning, höjd ca 172 cm, ca 142x44 cm
Bruksslitage
565476
2018-08-26