Skåp gustaviansk stil

Skåp gustaviansk stil
Skåp gustaviansk stil
Skåp gustaviansk stil
Skåp gustaviansk stil
Skåp gustaviansk stil
Skåp gustaviansk stil
Skåp gustaviansk stil
Skåp gustaviansk stil

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, 2-delat, 1900-talets senare hälft, gustaviansk stil, stomme i vitmålad MDF, över och underdel med dörrpar med bakomliggande hyllinredning, höjd ca 172 cm, ca 142x44 cm

Bruksslitage

565476

2018-08-26