Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BRASSKÄRM, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, skuren dekor av blomsterslingor, bronserade, broderad, höjd 111 cm
Slitage
565484
2018-08-26
Gör en kostnadsfri värdering här