Klubbat för:
1 200 SEK
1 200 SEK
FAT, på kulfötter, silver, jugend, brätte med blomsterdekor, stämplad C G Hallberg Stockholm 1906, höjd 2,5, 29,5x14 cm, vikt 290 g
Spår av tidigare förgyllning
565496
2018-08-26