Vilato Brusewitz

Vilato Brusewitz
Vilato Brusewitz
Vilato Brusewitz
Vilato Brusewitz

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JAVIER VILATO (1921-2000): (2) Figurkompositioner signerade och numrerade, ca 15x10 cm vardera, BJÖRN BRUSEWITZ (född 1948): Vargen, signerad och daterad 1985, tusch, 11x15,5 cm

565502

2018-08-26