Ljusstakar empirestil

Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, empirestil, förgylld brons, höjd 25 cm, lösa ljusmanschetter

565503

2018-08-26