Ingvar Elén oljemålning

Ingvar Elén oljemålning
Ingvar Elén oljemålning
Ingvar Elén oljemålning
Ingvar Elén oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

INGVAR ELÉN (1915-1973): Nakenakt, signerad och daterad Elén -35, olja på duk, ca 89x63 cm

Smärre färgbortfall

565516

2018-08-27