Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
INGVAR ELÉN (1915-1973): Nakenakt, signerad och daterad Elén -35, olja på duk, ca 89x63 cm
Smärre färgbortfall
565516
2018-08-27
Gör en kostnadsfri värdering här