Ulrica Hydman skål vinglas
2018-08-26
565518
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN, skål, 2 vinglas, KOSTA BODA, dekor med figurer, glasen signerade och numrerade Artist collection, 99595, skålen signerad, Ulrica HV/BG, skålens höjd 12, diameter 26,5 cm, glasens höjd 26 cm