Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BJÖRN BRUSEWITZ (Sverige, född 1948): "Trappan" signerad Björn Brusewitz 1986, etsning och torrnål, ca 59x39 cm
565531
2018-08-26
Gör en kostnadsfri värdering här