George Lodström oljemålning

George Lodström oljemålning
George Lodström oljemålning
George Lodström oljemålning
George Lodström oljemålning
George Lodström oljemålning
George Lodström oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GEORGE LODSTRÖM (1915-1972): Skeppsbron, signerad och daterad Lodström -68, olja på duk, ca 80x100 cm

565543

2018-08-26