Omega Seamaster Polaris herrarmbandsur
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
OMEGA, armbandsur, Seamaster Polaris, guld/stål, ca 1992, quartz, datum, chronograph, refnr. 386.1031.1, numrerad specialedition om 3000 ex, numrerad 1101/3000, för Olympiska spelen i Albertville & Barcelona, integrerad originallänk, viklås, diameter 37 mm
Går ej vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage och repor
565550
2018-09-01