Omega Seamaster Polaris herrarmbandsur

Klubbat för:

4 400 SEK

5 000 SEK

OMEGA, armbandsur, Seamaster Polaris, guld/stål, ca 1992, quartz, datum, chronograph, refnr. 386.1031.1, numrerad specialedition om 3000 ex, numrerad 1101/3000, för Olympiska spelen i Albertville & Barcelona, integrerad originallänk, viklås, diameter 37 mm

Går ej vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage och repor

565550

2018-09-01