Miniatyrporträtt av konung Carl X Gustaf
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets slut): Miniatyrporträtt av konung Carl X Gustaf, oljemålning på papper, monterad i ram av mässing, a tergo signerad Ellen Lindström, ca 7x5 cm
Smärre slitage
565575
2018-09-02