Miniatyrporträtt av konung Carl X Gustaf

Klubbat för:

1 000 SEK

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets slut): Miniatyrporträtt av konung Carl X Gustaf, oljemålning på papper, monterad i ram av mässing, a tergo signerad Ellen Lindström, ca 7x5 cm

Smärre slitage

565575

2018-09-02