Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARVO SAARELA, collier, sterlingsilver, aventurin kvärts Ø ca 8.95-9.50 mm, Enköping, 1964, längd ca 41.5 cm, totalvikt ca 31.7 g
Bruksslitage, mindre repor
565593
2018-09-02
Gör en kostnadsfri värdering här