Arvo Saarela collier

Arvo Saarela collier
Arvo Saarela collier
Arvo Saarela collier
Arvo Saarela collier
Arvo Saarela collier
Arvo Saarela collier

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARVO SAARELA, collier, sterlingsilver, aventurin kvärts Ø ca 8.95-9.50 mm, Enköping, 1964, längd ca 41.5 cm, totalvikt ca 31.7 g

Bruksslitage, mindre repor

565593

2018-09-02