Lars Stenman olja på duk

Lars Stenman olja på duk
Lars Stenman olja på duk
Lars Stenman olja på duk
Lars Stenman olja på duk
Lars Stenman olja på duk
Lars Stenman olja på duk

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LARS STENMAN (född 1954), Hus vid åker i skymningsväder, signerad LS samt Lars Stenman och daterad - 07, olja på duk ca 68x75 cm

565598

2018-08-28