Christopher Gibson skulptur
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CHRISTOPHER GIBSON (född 1952): Torso, brons, sockel i trä, signerad och daterad Chris Gibson 1992-09-06, totalhöjd ca 20
INFORMATION: Christopher Gibson är offentlig representerad i Stockholms stad med skulpturen Förvandlingen från 1984 på Vanadisplan
Sockel med spricka
565599
2018-08-28