Olof Arborelius oljemålning

Olof Arborelius oljemålning
Olof Arborelius oljemålning
Olof Arborelius oljemålning
Olof Arborelius oljemålning
Olof Arborelius oljemålning
Olof Arborelius oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLOF ARBORELIUS (1842-1915): Vinterlandskap, monogramsignerad OA, olja på pannå, intyg a tergo, ca 13x18 cm

Färgbortfall, spår av stift

565603

2018-08-28