Christopher Gibson skulptur

Christopher Gibson skulptur
Christopher Gibson skulptur
Christopher Gibson skulptur
Christopher Gibson skulptur
Christopher Gibson skulptur
Christopher Gibson skulptur
Christopher Gibson skulptur
Christopher Gibson skulptur
Christopher Gibson skulptur
Christopher Gibson skulptur
Christopher Gibson skulptur
Christopher Gibson skulptur
Christopher Gibson skulptur
Christopher Gibson skulptur

Klubbat för:

6 200 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

CHRISTOPHER GIBSON (född 1952): Abstrakt skulptur i metall, sockel i sten, signerad och dtaerad C. Gibson -86, 1/1, totalhöjd ca 53 cm

INFORMATION: Christopher Gibson är offentlig representerad i Stockholms stad med skulpturen Förvandlingen från 1984 på Vanadisplan
Skador: Fläckar, sockel med tillverkningsdefekter.

Kuntoraportti

565604

Päivämäärä:

2018-08-28