Bellmanstolar Karl Johan
Klubbat för:
5 000 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
STOLAR, 4 st., så kallade Bellmanstolar, 1800-talets första hälft, Karl Johan, skuren dekor, bemålade i gräddvitt, sitthöjd ca 43 cm
Kuntoraportti
Slitage, senare bemålning
565611
Päivämäärä:
2018-08-28