Bellmanstolar Karl Johan

Bellmanstolar Karl Johan
Bellmanstolar Karl Johan
Bellmanstolar Karl Johan
Bellmanstolar Karl Johan
Bellmanstolar Karl Johan
Bellmanstolar Karl Johan
Bellmanstolar Karl Johan
Bellmanstolar Karl Johan
Bellmanstolar Karl Johan
Bellmanstolar Karl Johan
Bellmanstolar Karl Johan
Bellmanstolar Karl Johan

Klubbat för:

5 000 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

STOLAR, 4 st., så kallade Bellmanstolar, 1800-talets första hälft, Karl Johan, skuren dekor, bemålade i gräddvitt, sitthöjd ca 43 cm

Kuntoraportti

Slitage, senare bemålning

565611

Päivämäärä:

2018-08-28