Figuriner av Lisa Larson

Figuriner av Lisa Larson
Figuriner av Lisa Larson
Figuriner av Lisa Larson
Figuriner av Lisa Larson
Figuriner av Lisa Larson
Figuriner av Lisa Larson
Figuriner av Lisa Larson
Figuriner av Lisa Larson

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LISA LARSON (född 1931), figuriner, 3 st., skål med lock i form av höna, pojke, Lilla Eva (1970-tal) och Pippi Långstrump, signerade, höjd ca 8-11 cm, medföljer kartong till Pippi

565633

2018-08-28