Byrå 1700-tal

Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

BYRÅ, 1700-tal, rokoko, fanerad i valnöt och valnötsrot, 3 lådor, beslag i brons, höjd ca 79, 107x49 cm, nyckle finns

Renoverad/fanérlagningar, delvis solblekt, kompletterade kantlistrer, fanérsprickor, skiva med fanérresning

565651

2018-08-28