Spegel 1800-tal
2018-08-28
565654
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SPEGEL, förgylld och bronserad, 1800-talets första hälft, senempire, höjd ca 107 cm