Ljusplåtor mässing

Ljusplåtor mässing
Ljusplåtor mässing
Ljusplåtor mässing
Ljusplåtor mässing
Ljusplåtor mässing
Ljusplåtor mässing
Ljusplåtor mässing
Ljusplåtor mässing
Ljusplåtor mässing
Ljusplåtor mässing

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSPLÅTAR, 1 par, 1900-talets början, barockstil, mässing med graverad och cisellerad hjärtformad samt bladrik dekor, var och en för en ljus, höjd ca 62 cm

Bruksslitage, mindre repor

565660

2018-08-28