Ingmar Relling Siesta fåtöljer

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

INGMAR RELLING, "Siesta", fåtöljer, 1 par, bonad björk, skinnklädsel, för Westnofa, Norge, 1900-talets andra hälft, sitthöjd ca 42 cm

Slitage, fläckar, skador på klädseln, något ostadiga

565664

2018-08-28