Stina Tirén oljemålning

Stina Tirén oljemålning
Stina Tirén oljemålning
Stina Tirén oljemålning
Stina Tirén oljemålning
Stina Tirén oljemålning
Stina Tirén oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

2 000 SEK

STINA TIRÉN (1886-1951): Skärgård med tall, signerad och daterad Stina Tirén -50, olja på duk, ca 55x69 cm

565679

2018-08-28