Skänkskåp allmoge

Skänkskåp allmoge
Skänkskåp allmoge
Skänkskåp allmoge
Skänkskåp allmoge
Skänkskåp allmoge
Skänkskåp allmoge
Skänkskåp allmoge
Skänkskåp allmoge

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÄNKSKÅP, furu, 1800-talets första hälft, bemålat i petrolgrönt, spegeldörrar med bakomliggande hyllinredning, höjd ca 202, 109x53 cm, nycklar (2) medföljer

Senare bemålning, kompletterat, ett lås kärvar, slitage

565688

2018-08-28