Lars Boëthius oljemålning

Lars Boëthius oljemålning
Lars Boëthius oljemålning
Lars Boëthius oljemålning
Lars Boëthius oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARS BOETHIUS (1903-1968): Stilleben, signerad och daterad Lars Boëthius -43, olja på pannå, ca 45x54 cm

565694

2018-08-28