Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LARS BOETHIUS (1903-1968): Stilleben, signerad och daterad Lars Boëthius -43, olja på pannå, ca 45x54 cm
565694
2018-08-28
Gör en kostnadsfri värdering här