Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LISA LARSON, "Millennium 2000", ljusstake, K-Studion Gustavsberg, glasserat lergods monterat på träsockel, för 4 ljus, signerad Lisa L., numrerad 177/250, höjd ca 13 cm, längd ca 31 cm
565699
2018-08-28
Gör en kostnadsfri värdering här