Skrivbord hurts

Skrivbord hurts
Skrivbord hurts
Skrivbord hurts
Skrivbord hurts
Skrivbord hurts
Skrivbord hurts
Skrivbord hurts
Skrivbord hurts
Skrivbord hurts
Skrivbord hurts

Klubbat för:

750 SEK

2 000 SEK

SKRIVBORD, HURTS, 1940-tal, mahognyfanér, sarg med lådor, sarg samt lådfronter med räfflad dekor, respektive klaff längd ca 44, höjd ca 75, 127x74 cm, hurts med beslag i mässing, skrivskiva, en låda arkivinredning med hängmappar, höjd ca 64, 36x69 cm

Slitage, repor, skiva delvis solblekt, hurts med kraftigare repor samt fanérbortfall

565713

2018-08-28