Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-talets slut/tidigt 1900-tal, troligen Österrike, motiv med väverskor och kattungar, signerad F. Widl, olja på duk, ca 55x68 cm

565750

2018-08-28