Waroczewski Warszawa målning
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
K WAROCZEWSKI (Polen): Kustmotiv med fåglar och stad i bakgrunden, signerad och daterad K. Waroczewski Warszawa 14X1896 roku (år), olja på träpannå, ca 30x72 cm
Vågig pannå, torrsprickor, lagning
565752
2018-08-28