Armband förgyllt silver glas
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ARMBAND, förgyllt silver med smaragdslipat lilatonat glas, nyrokoko 1800-talets slut, graverad dekor av rocailler samt akantusblad, fattningar med voluter, innerdiameter ca 48x55 mm, vikt ca 49,2 g
565753
2018-08-28