Johannes Foersom & Peter Hiort-Lorenzen "Corpus"
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOHANNES FOERSOM & PETER HIORT-LORENZEN, "Corpus" karmstolar, 10 st, björk, Lammhults, sits och rygg i ljus grått/beige läder, stapelbara, sitthöjd ca 47 cm
Bruksslitage, fläckar på sitsarna varav en kraftig, smärre repor på samtliga sitsar, ena hörnen på stolsryggen på tre stolar smått kantstötta
565757
2018-08-28