Johannes Foersom & Peter Hiort-Lorenzen "Corpus"

Johannes Foersom & Peter Hiort-Lorenzen

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHANNES FOERSOM & PETER HIORT-LORENZEN, "Corpus" karmstolar, 10 st, björk, Lammhults, sits och rygg i ljus grått/beige läder, stapelbara, sitthöjd ca 47 cm

Bruksslitage, fläckar på sitsarna varav en kraftig, smärre repor på samtliga sitsar, ena hörnen på stolsryggen på tre stolar smått kantstötta

565757

2018-08-28