Nils & Kajsa Strinning ´´String´´ hyllor
2018-08-30
565761
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NILS & KAJSA STRINNING, 2 st, "String", hyllor, 1960-tal, svartlackerade gavlar, 6 hyllplan i teakfanér, höjd ca 78, djup 20 cm
Slitage, repor, fläckar och märken