Käppar
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KÄPPAR, 4 st, 1900-talets första hälft, samtliga i lackerat trä med kryckor i silver, stämplade 1928 t.o.m 1935, samtliga med inskription, längd ca 88-92 cm
Bruksslitage och beläggningar, enstaka sprickor förekommer
565767
2018-08-28