Käppar

Käppar
Käppar
Käppar
Käppar
Käppar
Käppar
Käppar
Käppar
Käppar
Käppar

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KÄPPAR, 4 st, 1900-talets första hälft, samtliga i lackerat trä med kryckor i silver, stämplade 1928 t.o.m 1935, samtliga med inskription, längd ca 88-92 cm

Bruksslitage och beläggningar, enstaka sprickor förekommer

565767

2018-08-28