Nils & Kajsa Strinning ´´String´´ hyllor
2018-08-31
565769
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NILS & KAJSA STRINNING, 3 st, "String", hyllor, 1900-talets andra hälft, vitlackerade gavlar, 8 hyllplan i ek- och teakfanér, höjd ca 58, djup 20-30 cm
Slitage, repor, fläckar och märken, lackeringen är missfärgad