Axel Hjalmar oljemålning

Axel Hjalmar oljemålning
Axel Hjalmar oljemålning
Axel Hjalmar oljemålning
Axel Hjalmar oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

1 000 SEK

AXEL HJALMAR LINDQVIST (1843-1917): Skymning, signerad, olja på duk, ca 38x64 cm

krackelerad

565775

2018-09-03