Frithiof Berglund olja
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
FRITHIOF BERGLUND (1905-1973): Stilleben, signerad Frithiof Berglund, olja på duk, 38x45 cm
Kuntoraportti
565776
Päivämäärä:
2018-09-03