Jette Stoltz oljemålning
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JETTE BIRGITTA STOLTZ (1923-2010): "Vita azaleor", signerad och daterad Jette Stoltz 1960, olja på duk, ca 118x61 cm,
PROVENIENS: Property from the estate of Bob&Dolores hope, Julien´s Auctions 2013
Tryckmärken, vågig duk
565782
2018-08-29