Jette Stoltz oljemålning

Jette Stoltz oljemålning
Jette Stoltz oljemålning
Jette Stoltz oljemålning
Jette Stoltz oljemålning
Jette Stoltz oljemålning
Jette Stoltz oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JETTE BIRGITTA STOLTZ (1923-2010): "Vita azaleor", signerad och daterad Jette Stoltz 1960, olja på duk, ca 118x61 cm,
PROVENIENS: Property from the estate of Bob&Dolores hope, Julien´s Auctions 2013

Tryckmärken, vågig duk

565782

2018-08-29