Klubbat för:
700 SEK
1 000 SEK
PIEDESTAL / PLÅTBURK, för kaffebönor, Hultmans Fabriker, Malmö, Jugend, svartlackerad plåt med landskapsmotiv och medaljonger, tidigt 1900-tal. höjd ca 78 cm, diameter ca 20,5 cm
Bruksslitage, rost
565804
2018-08-29