Carl Malmsten Herrgården skänk
2018-08-28
565807
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
CARL MALMSTEN, "Herrgården", skänk, Bodafors, 1960-tal, vitlackerat, höjd ca 96, 150x39 cm, nyckel finns
Slitage