Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ROTARBETE, korg, 1900-talets första del, troligen Hälsingland, i botten med stjärnformat mönster, höjd med handtag ca 32 cm, 42x34 cm
Bruksslitage
565823
2018-08-29
Gör en kostnadsfri värdering här