Rotkorg allmoge

Rotkorg allmoge
Rotkorg allmoge
Rotkorg allmoge
Rotkorg allmoge
Rotkorg allmoge
Rotkorg allmoge
Rotkorg allmoge
Rotkorg allmoge

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROTARBETE, korg, 1900-talets första del, troligen Hälsingland, i botten med stjärnformat mönster, höjd med handtag ca 32 cm, 42x34 cm

Bruksslitage

565823

2018-08-29