Axel Olson Litografi Halmstadgruppen
2018-08-28
565842
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
AXEL OLSON (1899-1986): Komposition, signerad Axel Olson, EA-upplaga, handkolorerad litografi, ca 27x20 cm