Axel Olson Etsning Halmstadgruppen

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AXEL OLSON (1899-1986): Surrealistiskt motiv, signerad Axel Olson, numrerad 70/100, etsning, ca 10x14 cm

565844

2018-08-28